background

Hakkımızda

Klaus Miller

Kurumsal

1980’de kurulan ve yurtiçi ve yurt dışında başarılı anahtar teslim inşaat işleri yapan Emsaş Grup, birikim ve tecrübenin birleştiği, temel hedefi müşteri memnuniyeti olan yenilikçi projeler ile yoluna devam etmektedir. Bu çerçevede çağımızın en büyük problemi olan iklim değişikliği sorununa çözüm paydaşı olmak amacıyla Klaus Miller Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş.’yi bünyesine katmış ve derinlemesine yaptığı sektör analizi sonucu alanında güçlü ve tecrübeli çözüm ortakları ile enerji sektöründe fark yaratmayı hedeflemiştir.

Çözüm ortaklarımız Rene Solar ve YASB Enerji, bugüne kadar 61 MW Hareketli Sistem Arazi GES, 19,5 MW Sabit Açılı Sistem Arazi GES, 57,5 MW Çatı GES uygulaması tamamlamıştır. Bu geniş ailemiz, kurulduğu günden bu yana etik, sosyal, ticari ve teknolojik değerleri esas alarak çağdaş imalat ve uygulama teknikleri uygulamaktadır. 

background

Yarını Şimdiden Değiştirin

Sürdürülebilir ve Güvenilir Enerji Sistemleri ile Tanışın!

Dünya atmosferinin dışında Güneş ışınımının şiddeti, aşağı yukarı sabit ve 1370 W/m2 (Watt/m2) değerindedir; ancak yeryüzünde 0-1100 W/m2 değerleri arasında değişim gösterir. Bu enerjinin Dünya'ya gelen küçük bir bölümü dahi, insanlığın mevcut enerji tüketiminden kat kat fazladır. Güneş enerjisinden yararlanma konusundaki çalışmalar özellikle 1970'lerden sonra hız kazanmış, Güneş enerjisi sistemleri teknolojik olarak ilerleme ve maliyet bakımından düşme göstermiş, Güneş enerjisi çevresel olarak temiz bir birincil enerji kaynağı olarak kendini kabul ettirmiştir.